Tugiteenused

| Õpiabi


Konsultatsioon kokkuleppel: Õpetaja, kellel ei ole fikseeritud täpne konsultatsiooniaeg, tagab õpilasele konsultatsioonivõimaluse õpilase pöördumisega samal või järgmisel tööpäeval.
Haridusliku erivajadusega õpilase õppe koordineerija - Rita Kosapoeg - rita.kosapoeg@mg.edu.ee
Loe siit "Hariduslike erivajadustega õpilase õppe toetamine Tallinna Mustamäe Gümnaasiumis"

Õpetajate konsultatsiooniajad


Merle AdelmanK 13:00 ja N 14:00 ja kokkuleppel
Eve Aedlareedel 7. tund (kokkuleppel)
Marianna AleksejevaKolmapäev, 6. ja 7. tund. 13.00 - 14.30. Kab.110 või kokkuleppel.
Kristina AltrovN kell 14.30-15.30 klassis 110
Harlet ArismaaE kl 14.40 üle nädala või kokkuleppel, sh ka õhtusel ajal Teamsis)
Liina AunNeljapäev kell 15.30 või kokkuleppel
Kaidor DambergK 13.30
Marika DudkinKokkuleppel E 8.15-8.45; 14.00-15.30; K 14.00- 15.30; N 8.15-8.45-
Tatjana FedorovaE 14:05-16:00; T 15:00-16:00, N 14:05-15:30
Oleg FedotovN 14:45-15.25 ja kokkuleppel
Jelena FjodorovaT. 14.30-15.30
Kerli HanniR. 10.40
Nils HärsingE 14.25 - 15.10, E vahetunnid
Liis HendriksonK kell 14:50 - 15:35 või N kell 15:40 - 16:25 (mõlemal päeval vajalik õpetajale ette teatamine)
Viktoria HyttiEsmaspäev 14.50-15.30 ja kokkuleppel
Sirly Illak-OluvereT. 8 tund (eelneval kokkuleppel)
Li JõepereKolmapäev 13.45
Urmas KaljuveeTeisipäev 14:00 - 14:45
Maria KallK 11.30-12.00 (kokkuleppel), E, R kokkuleppel
Krista KallasNeljapäeval 14.00 - 15.30 või kokkuleppel
Kaisa KaseTeisipäeviti 14.15-15.00 ruumis 204 (järeltööd) ja eelneval kokkuleppel (järeltööd, konsultatsioon).
Helena KeskpaikR 12.00-12.45 ja kokkuleppel. Ruum M3
Tiina KiiselK.13.55 - 14.40 ja kokkuleppel
Urve KoemetsTeisipäev, klass 177, kell 13.00 - 13.45
Katrin KoitT 14.45-15.30 ruumis 305
Rita KosapoegKokkuleppel
Marju KubreN 13.55
Kati KüngasK 8. tund (eelneval kokkuleppel)
Maret KuuseNeljapäeval 15.30 või kokkuleppel.
Tiina LuikE 11.50 ja kokkuleppel
Maria Mägarkokkuleppel
Peep MandreR 15.20 - 16.05
Margot NigolR 14.00-16.00 ruum 321
Girta PäiE 15.30 ja kokkuleppel
Kaire PihelgasN 14.00-16.00; kokkuleppel
Pille PilliroogK 5. tunni ajal
Marge Raudmägijäreltööd E 14.50 - 16.20, konsultatsioonid kokkuleppel, sh ka õhtusel ajal Teamsis
Sirje RaunKolmapäeval kell 13.30
Viivi ReedikN 13.00-16.00 ja kokkuleppel
Katrin RinneE 15.00-16.00 ja kokkuleppel
Maarja RipsE 14.45-15.20 (ruum 302); Kokkuleppel
Rain RoosilehtK 14.45-15.30
Pille RückenbergT 8. tund
Tiina RumK kell 12.00-12.45 kokkuleppel õpetajaga
Vello RusT 14.35 - 15.20
Dmytro SadovyiTeisipäev 14.50 - 15.35
Eero SavasonTeisipäev 15.00-16.00
Sirje SinisaluT 8 t (r. 115); N 7 t. (r. 115).
Ülle SirelE;12.45
Heli StroomK kell 14.30-15.30; N 13.30-14.30
Anne TammT 14.45 ja kokkuleppel
Maiu Tännareedel 13.00-13.45 ruum 178 ja kokkuleppel
Ingrid TeigarR 14-16 ja kokkuleppel
Raili VahermägiN 14.45-15.45 ja kokkuleppel ruum 109
Katarina Eva Ventsel(Eelnevalt ette teatamisega) T 15:00-16:25 ruumis 103
Virge VirunurmT 3. tund (eelneval kokkuleppel)