Rahvusraamatukogu haridusprogramm "Rännak raamatute maailma"
13.aprillil oli koolis külas Rahvusraamatukogu, kes tutvustas 2.a, 2.b, 2.c ja 3. a klassile teemat "Kus raamatud elavad?".
Oli tore näha sisukat külalistundi, kus lastel silmad raamatuid nähes särama lõid. Alguses oli väike arutelude ring ja siis tehti rühmatööd. Võrreldi raamatukogusid, raamatuid, prooviti tähelepanu ja tutvustati erinevaid väljaandeid. Lapsed said märkida oma meeleolu tunni jooksul tujukaartidel ja tundus, et naerunägusid oli kohe hulganisti. Nii mõnigi õpilane ütles, et see oli üks vahvamaid raamatukogutunde.

3.b ja 5.a klassile tutvustati teemat "Kuidas taltsutada raamatut?"
Tunnis saadi teada, miks tähestiku tundmine on raamatukoguhoidjale vajalik oskus. Õpiti erinevat laadi raamatukogukraami ära tundma ja sorteerima. Tuletati meelde muinasjututegelasi, lahendati ristsõnu ja leiti, millist eesti lasteraamatut on tõlgitud kõige enamatesse keeltesse. Mõisteti raamatukogude olulisust.