3.a klass ehitas Vivendi Koolituskeskuses lindudele pesakaste
3.a klass käis täna Vivendi Koolituskeskuses meisterdamas. Tund aega sai olla paberi ja tund puidu töötoas.

Seda, mida tehti paberi töötoas, jääb üllatuseks.

Puidu töötoas ehitasid õpilased lindudele pesakaste. Alustati sellest, missugustele lindudele hakatakse kodu tegema ja millised need olema peaksid, et lindudel seal ka turvaline elada oleks.

Peale seda räägiti tööohutusest, vajalikest vahenditest ja siis läks töö käima. Igaüks sai täiesti ise kokku panna linnu pesakasti. Oli palju kopsimist ja mõnel ka kõveraid naelu, kuid lõpptulemus oli kõigil nii hea, et võttis iga lapse näo uhkusest särama.

Kooli tagasi tuldi jalgsi, sest ilm oli ilus, meel hea ja sai ka rohkelt samme koguda.

Osad lapsed viisid pesakastid oma koduaeda, kuid ülejäänud soovivad enda ehitatud linnu pesakastid talgupäeval meie kooli ümbrusesse üles panna. Siis on linnulaul kooliõuel alati olemas!