Koolipere talgupäev
Täna, enne vaheajale minekut, toimus koolipere talgupäev.

Päev läbi paistis päike ja rõõm oli sellise ilmaga väljas toimetada. Talgud kestsid kogu koolipäeva ja iga tund oli keegi väljas toimetamas.

Õues olid abiks ka meie kojamees Ahti ja tema naine, kes aitasid töid juhendada. Söökla poolt olid termosed morsiga. Kooli sise- ja välisilme kujundamise töörühma juht motiveeris talgulisi magusa talgumaiusega.

Kooliümbrus puhastati prügist, lehtedest ja okstest. Istutati lilli, paigaldati linnu pesakaste ja jalgrattahoidjaid. Korda sai kogu kooliümbrus.

Suur tänukiidu kõigile talgulistele, kes kaasa lõid ja abiks olid!

Klassidest osalesid 1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 2.b, 2.c, 3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.d, 4.v , 6.b Joonas ning õpetajad Anne Ots, Ülle Sirel, Helena Keskpaik, Tiina Kiisel, Merle Koha, Maiu Tänna, Tiina Rum, Edda Köörna, Maive Malken, Sirje Marist ja Pille Pilliroog.

Suur aitäh lastevanematele: 3.a klassi Eriku ja Hendriku isale pesakastide ülespaneku eest, 3.b klassi Trevori vanematele lillede eest ja 2.a Karli isale lillekastide eest!

Suur aitäh ka neile, kes õue ei jõudnud, kuid toetasid ja märkasid!