Ülemaailmse lumememmepäeva tähistamine
18. jaanuaril oli ülemaailmne lumememmede päev.

Sel puhul kutsus kooli sise-ja välisilme kujundamise töörühm koolipere lumememmesid tegema.

Kiiremad said lumememmesid meisterdada õues. Kuna lumi vahepeal aga ära sulas, siis joonistati, kleebiti, kirjutati jutte ning luuletusi - kõik lumememmedele mõeldes.

Suur aitäh 1.a, 1.b, 1.c, 2.c, 3.a, 3.c, 4.a ja 5.d klasside õpilastele ja klassijuhatajatele, kes sellest päevast aktiivselt osa võtsid!

Ülemaailmset lumememmepäeva on peetud alates 2010. aastast. Päeva algatajaks oli Cornelius Graetz, kellele kuulub maailma suurim lumememmede kogu. Cornelius Graetzi meelest on lumememmed sõbralikud ja sümpaatsed tegelased, keda tuntakse üle kogu maailma. Ühtlasi on lumememmed südamelähedased noorematele ja vanematele generatsioonidele. Lumememmed aitavad meil mõelda ka kliimamuutustele.